Bota e showbiz-it është plot mrekullira. Stil,pasarela,ngjyra,modë, kurim të gjitha këto janë të përfshira në botën e modës. Kështu është jeta edhe për supermodelen e famshme dhe mjaft të njohur Gigi Hadid. Kjo është një nga supermodelet më të ndjekura në rrjetet social, gjithashtu edhe më e parapëlqyera nga publiku. Jemi mësuar me të rejat që mund të ndodhin në jetën e Gigi Hadid,por ndonjëherë priten nga ne edhe si të papritura. Edhe këtë herë Gigi Hadid është ikona e bashkëpunimit me Maybelline New York. Në Instagram-in e saj ajo postuar mjaft foto të cilat na bëjnë të ditur më shumë me këtë bashkëpunim. Ky bashkëpunim do të jetë në treg së shpejti në 22 tetor. Pritet të jetë një bashkëpunim brilant për Gigi Hadid.

- SPONSOR -Smiley face