Këngëtarja bukuroshe Ciara ka ditëlindjen sot. Urimet dhe surprizat për të nuk kanë të sosur.
Ditën e sotme ajo dukej shumë e bukur, i dashuri i zemrës i kishte bërë një surprizë të çuditshme. Ai kishte blerë ushqime për të pregatitur së bashku me Ciara-n ushqim kinez sushi. Duken të dy shumë të lumtur

- SPONSOR -Smiley face