View this post on Instagram

Incredible moments❤️ Tirana

A post shared by Tayna (@tayna) on

Ditë më parë u mbajt  15 vjetori i “Digitalb”, me një koncert madhështor në sheshin e Tiranës.

- SPONSOR -Smiley face

Artistët e njohur  të muzikës shqiptare dhuruan një spektakël të vërtet ku argëtuan njerëz pafund…

Pjesë e kësaj feste ishit edhe reperja e njohur, Tayna e cila pati një perfromacë të jashtëzakonshme me performimin e hitetve të saj.

Edhe pse ende është në fillimet e karrierës, Tayna sot është një nga emrat më të kërkuar dhe më të pëlqyer mbarë shqiptar, e kjo u dëshmua edhe në koncertin e mbajtur në kryeqytetin shqiptar.

View this post on Instagram

Dite te paharrueshme dmth

A post shared by Tayna (@tayna) on

Në një video që ka publikuar vet reperja nga Prizreni në ‘Instagram’ shihet edhe atmosfera që ka mbizotëruar atje…

“Momente të pabesueshme”, ka shkruar Tayna përkrah videos. Kënga e fundit e Taynas është ‘Caliente’ e cila numëron mbi 12 milionë klikime në ‘Youtube’.

- SPONSOR -Smiley face