Një vit më parë Justin dhe Hailey i dhanë fund beqarisë duke u kurorëzuar në fshehtësi por pa një ceremoni. Ceremonia u la për disa ditë më vonë por dasma e shty tre herë për shkak të problemeve të shëndetit mendor të Justin. Dhe momenti i shumë pritur erdhi. Justin dhëndër dhe Hailey nuse sot janë kryefjala e ditës. Në rrjetet sociale janë publikuar dhe fotot e para nga dasma edhe pse çifti është munduar që ceremonia të jetë sa më shumë private. E veshur me fustan të bardhë, flokët e kapura dhe vellon tradicionale, Hailey duket një yll i vërtetë ndërsa Justin kishte zgjedhur një kostum të zi me papjon. Gjithçka në dasmë ishte e personalizuar dhe shishet e shampanjës e çdo pije tjetër, mbanin emrin e Hailey-t dhe Justin-it. NDIQNI FOTOT Më POSHTë

- SPONSOR -Smiley face