E mërkurë, 8 janar 2020. Parashikimi sipas IGJEUM, Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit. Sot të mërkurë, dt.08 nuk priten reshje (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark).

TEMPERATURAT

- SPONSOR -Smiley face

E mërkurë, dt.08 temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 2 / 10 °C

në vendet e ulëta: -1 / 11 °C

në vendet malore: -5 / 6 °C

ERA

E mërkurë, dt.08 pritet të fryjë erë e lehtë deri mesatare.

- SPONSOR -Smiley face