Mund ta keni menduar të dukeni ndryshe nga të tjerët, duke veshur këpucë të ndryshme, por nuk keni guxuar as të ndryshoni lidhëset e atleteve. Tashmë ky është trendi më i ri vjeshtë-dimër 2017-2018, dhe ju nuk do të dukeni guximtarë, pasi të gjithë do ta aplikojnë këtë tendencë të re.

- SPONSOR -Smiley face

Ky trend nisi nga sfilata e Céline, Moschino, Calvin Klein, Miu Miu dhe tashmë ka marrë përmasa më të mëdha, që duket se do të dominojë në 2018-ën. Shumë shpejt, ky trend mund të arrijë edhe në Shqipëri!

- SPONSOR -Smiley face