Tendencat e thonjve për vjeshtë-dimër 2017-2018 nuk kufizohen vetëm tek ngjyrat e errëta, si kafe, apo tonalitete protagoniste në të gjitha koleksionet e make up si grija apo blu.

Këtë vjeshtë do të jenë dhe tek tonalitetet më gjallëruese të konsideruara tipike për stinën e verës. Përveçse disa nuanca evergreen, si roza, apo e zeza, për këtë stinë thonjtë do të kenë tonalitete të shndritshme, metalike apo pastel. Nuk mungon as manikyri nude, ndërsa e kuqja klasike pasurohet me fantazi të arta që transformohen në një nail art  protagoniste të bukurisë. Shihni galerinë!

- SPONSOR -Smiley face

- SPONSOR -Smiley face