Dimri ka trokitur por kjo nuk do të thotë se garderoba e darkave duhet të lihet në harresë.

Mulliri.al rekomandon 3 lloje fustanesh për mbrëmje të mrekullueshme.

- SPONSOR -Smiley face

I pari është fustani i zi me detaje të punuara. I dyti fustani i kuq siç nuk mund të ishte ndryshe dhe i treti një fustan bandage ngjyrë pastel ose metalizato.

Ju bëni zgjedhjen tuaj dhe ndihuni seksi!

- SPONSOR -Smiley face