Jul Deda dhe mikui tij Eglin të dy aktor të një spektakli humori janë miq të mirë prej vitesh. Personazhet janë shmë të pëlqyer nga një audience kryesisht e re pasi humori i tyre ka nje vecanti ne tematike dhe stil. Juli shquhet per batuta dhe frymezime humoristike. Kete radhe ai ka bere thirrje ne rrjetin social instagram, duke e quajtur moment feste per te gjithe. Ne status shkruhet “Dite feste sot. Egi ka hapur instagram dhe do qe ta ndiqni. Hajde çuna dhe goca bejini nje follow, ta ndihmojme per te bere miq”

- SPONSOR -Smiley face

Me sa duket Eglini nuk ka pasur rrjet social, dhe humori i Julian Dedes si gjithmon ngacmues eshte shoqeruar, me komente e te qeshura nga fansat.

- SPONSOR -Smiley face