Mulliri.al do t’ju japi sygjerimet e veta se si të keni një zgjedhje të duhur për lukun tuaj të ditës. Tendencat e reja të modës do të mund ti ndiqni çdo ditë në mulliri.al duke ja bërë vetes më të lehtë kombinimet e ditës . Sot kemi zgjedhur këto tre modele veshjesh. Kohët e fundit bluzat e gjata mbi funde janë tepër në modë. Gjithashtu edhe fustanet lino me cepa apo të stiluara me bluze poshtë. Ju mund të inspiroheni çdo ditë nga sygjerimet tona dhe mund ta keni më të lehtë për të zgjedhur vedhjen tuaj të ditës.

- SPONSOR -Smiley face