Publikohet kënga më e re “Pa censure’ nga Capital T, Lyrical Son dhe Vig Poppa. Ashtu sikurse lajmëruan edhe më herët tre reperat u bënë bashkë për të sjellë hitin e shumëpërfolur, të cilin e konsiderojnë si bashkëpunimin e vitit. Vetëm pak minuta ka që është publikuar dhe reagimet kanë qenë pozitive.

- SPONSOR -Smiley face

 

 

- SPONSOR -Smiley face