Triangle Duffle Bag nga Balenciaga tashmë është kthyer një virus për kombinimet e veçanta tek femrat, ajo ka një stil të mprehtë të ri, të dizajnuar për sezonin Para-FW17 të etiketës së Parisit,shkruan mulliri.al.

Duke u Ngarkuar...

Çanta prej lëkure  ka një formë trekëndëshi dhe përmban një logo të guximshme në të bardhë në të gjithë frontin për një finish modern të pikturës monokrom.

Kjo lloj çante trekëndësh ju jep mundësinë ta kombinoni në stile të ndryshme qofshin sport apo shik. Mulliri.al ka bërë një përzgjedhje të modeleve ku Triangle Duffle Bag Balenciaga, duket vërtetë shumë bukur në formën dhe ngjyrat e saj unike.

Duffle Bag në versionin origjinal kushton vetëm 1.499.00 euro, por ja vlen në fakt ta blesh aq e bukur sa është , shkruan mulliri.al

- SPONSOR -