Një natë më parë në emisionin Opinion gazetari Blendi Fevziu kishte një panel me 6 persona ku temë diskutimi ishin deklaratat e forta të imamit Elvis Naçi për raportet burrë- grua.

Edhe sot Opinion trajton të njëjtën temë dhe Blendi e argumentoi kështu:
“I rikthehem temës së mbrëmshme sepse ka pasur një reagim të madh nga publiku duke bërë të thyhen rekorde audience. Besoj se shoqëria do të dëgjojë për këtë temë. Facebook i emisionit Opinion u pushtua nga reagimet e pafundme”- u shpreh Fevziu.

- SPONSOR -Smiley face

 

- SPONSOR -Smiley face