Ditën e djeshme u pretendua se këngëtari Justin Bieber I kishte dhënë fund beqarisë dhe sipas burimeve për revistën “ People” ata ishin kurorëzuar në bashkinë e Neë Yourk-ut, transmeton mulliri.al.


Vetë e zonja e punës, Hailey Baldëin I ka hedhur poshtë të gjitha duke shkruar:
“E kuptoj nga vjen gjithë kjo ngatërresë, por nuk jam martuar ende” –sqaroi ajo në rrjetet sociale.
Epo na duhet të presim akoma të shohim Justin Bieber dhëndër!/mulliri.al

Duke u Ngarkuar...

- SPONSOR -