E njihni të gjithë modelen e këndshme dhe jetën e saj në dukje luksoze, ju ndoshta mendoni se Emina ka edhe Charter privat, ashtu mendojmë edhe ne, por fotot e saj të fundit na kanë çuditur.
Emina Cunmulaj ka postuar disa foto nga aktiviteti I fundit në fushën e modelingut ku ka marrë pjesë. Shume e suksesshme vajza shqiptare!
Emina në foto duket në avion teksa udhëton me pasagjerë të tjerë, të cilët nuk dihet nëse janë modelë apo njerëz të thjeshtë që kanë të njëjtin fluturim.
A mundet një modele të ketë një avion privat?! Ndoshta po, ndoshta jo pasi Emina ka treguar se është një njeri modest, madje duket se ka veshur edhe çorapet e leshit, aq rehat Emina në udhëtim.

- SPONSOR -Smiley face