Shqetësimet për Meghan Markle nuk paskan të mbaruar ! Pas letrave të motrës, pas akuzave të babait tani vjen edhe arrestimi i vëllait të saj Thomas Markle. Dukesha e Sussex nuk u ka kushtuar rëndësi duke mos debatuar për shkak të protokollit.

Këtë herë vëllai i Meghan është arrestuar nga policia sepse është kapur i dehur në timon. 52-vjeçari, u ndalua nga policia ditën e djeshme, në autostradën ‘Josephine County’. Atij ju bë testi i alkoolit i cili rezultoi me 11% alkool në gjak.  Në mjet ai ishte i shoqëruar edhe nga e fejuara e tij dhe ajo një person i njohur për policinë pasi shpesh herë të dy janë arrestuar nga policia për shkak se kanë ngarë makinën në gjendje të dehur. Epo këtë herë s’besojmë se do ja hedhin mirë…

LONDON, ENGLAND – NOVEMBER 21: Meghan, The Duchess of Sussex visits the Hubb Community Kitchen to see how funds raised by the ‘Together: Our Community’ Cookbook are making a difference at Al Manaar, North Kensington on November 21, 2018 in London, England. (Photo by Jack Taylor/Getty Images)
- SPONSOR -