Stilistja e njohur dhe idhulli i shumë femrave ishte duke shijuar pushimet e saj në Francë teksa ka pësuar një aksident që i la dhe një shënjë në fytyrë. Victoria Beckham ka qënë për pushime në Saint Gervais në jug të Francës ku dhe pësoi aksidentin. Teksa Victoria skijonte kishte rënë dhe ishte vrarë në ball ku i ngeli dhe një shënjë. Stilistja nuk e pati hiç problem që ta ndante me fansat këtë ngjarje duke shkruar : “Qejf mbi tatëpjetat, por jo ideale”. Mesa duket pushimet e Victoria Beckham nuk kanë shkuar si duhet, për më tepër një shënjë në fytyrën e saj për të cilën ajo kujdeset kaq shumë !

 

- SPONSOR -Smiley face