I ati i moderatore Floriana Garo feston sot ditën e lindjes. Por urimi i Garos është shumë i ndjerë. Ajo e uron të atin për ditëlindjen dhe i shkruan se “Gjithmonë i frymëzuar, ai më ka bërë të ndihen shumë krenare që jam bija e tij”, duke i dërguar edhe një zemër të kuqe, shenjë e dashurisë së përjetshme…

- SPONSOR -Smiley face