Vajza e aktores së talentuar, Suela Bako dhe aktorit Romir Zalla ka festuar 13-vjetorin. E veshur si princeshë, Kaltrin shkëlqen e tëra me fustanin ngjyrë ari. Aktorja e ka postuar këtë fotografi në profil, dhe ka shkruar disa here numrin 13, shoqëruar me lule, zemra me ngjyra të ndryshme dhe yje. Mulliri.al gjithashtu i Kaltrinës uron të bëhet edhe 100 vjeçe…

- SPONSOR -Smiley face