Në fakt në fakt ky është koleksioni i fundit i Rodarte për vjeshtën e 2020 por këto fustane janë kaq të bukura sa do donim ti kishim të gjitha në gardërobën tonë. Plot ngjyra, plot xixa dhe shkëlqim, të ngushtë, të gjatë dhe shumë modele të tjera. Ndiqni më poshtë koleksionin, cili është i preferuari juaj?

- SPONSOR -Smiley face