View this post on Instagram

🦢

A post shared by Delinda Disha Show (@delinda_disha) on

Ditën e sotme një lajm surprizë ka ardhur për të na e bërë ditën e shtunë edhe më të bukur… Aktorja e njohur  humorit Delina Disha ,sot zbuloi në llogarinë e saj në “Instagram” se do ta shohim tashmë edhe si këngëtare.

View this post on Instagram

@eldo_disha007 my love ❤️#netherlands

A post shared by Delinda Disha Show (@delinda_disha) on

- SPONSOR -Smiley face

Ajo për herë të parë vjen në një bashkëpunim me këngëtarin e njohur Devis Xherahu… Ekskluzivisht për mulliri.al Delinda Disha  zbulon se titulli i këngës do të jetë ” A më dëgjon” dhe ky projekt ka gati  një viti që po punohet ku njëkohësisht do të shoqërohet edhe me një videoklip që do të mbërrij shumë shpejt, shprehet Delinda për mulliri.al

Ndërkohë në postimin e saj  në “Instagram” ,Disha shprehet se ndihet tepër e emocionuar… Një aktore e talentuar dhe një këngëtar profesionist me siguri që do sjellin një projekt bombë, shkruan mulliri.al. Tani nuk na mbetet gjë tjetër vetëm të presim ta ndezim edhe ne flak këtë verë me hitin e dy artistëve që i do e gjithë Shqipëria!

- SPONSOR -Smiley face