Diva e skenave botërore Rihanna ka tërhequr vëmendjen e shumë njerëzve në mbarë botën. Si çdo herë Rihanna na çudit të gjithëve me veshjet e saja në mënyra të ndryshme. Edhe këtë herë veshja e saj tërhoqi shumë vëmendje.

Dalja e saj në New York me një stil krejtësisht ndryshe.Një xhaketë burrash, xhinse të shkurtra, syze dielli të rrumbullakëta e kapelë të bardhë. E megjithatë këpucët dhe çanta e saj nuk u lanë pa u përmendur.

- SPONSOR -Smiley face

HuffingtonPost shkruan se ajo kishte një ‘veshje të egër’. Rihanna mbetet gjithmonë mahnitëse

- SPONSOR -Smiley face