Reperja e njohur Cardi B është padyshim një nga personat më të ndjekur në Instagram dhe është e apasionuar pas modës por modën ajo e krijon vetë.

Këtë herë ajo i ka habitur të gjithë duke u shfaqur në mes të Parisit me një veshjet tepër të çuditshme që nuk e kishim parë diku tjetër. Cardi B ishte mbuluar kokë e këmbë me një kostum me printe lulesh në ngjyrë blu, të bardhë dhe jeshile. Reperja nuk njihej fare por zëri i saj karakteristik nuk e la të “kamufluar”.

- SPONSOR -Smiley face

 

- SPONSOR -Smiley face