Victoria Beckham ka patur një vit mëse të sukseshëm sa i përket biznesit të saj të modës që u finalizua me prezantimin e koleksionit më të ri të saj në Javën e Modës në Londër.
Në një intervistë të dhënë së fundmi ai ka rrëfyer se ka ndryshuar shumë që nga koha e “Spice Girls” dhe se nuk është më i njejti person.
43-vjeçarja shtoi se gjithashtu nuk trembet më nga plakja. “Dikur vetëm mendimi se një ditë do të plakesha më trembte pa fund. Merakosesha për pamjen time, për rrudhat, por tani jo më. Dua të dukem mirë për moshën time dhe t’i trembem asaj madje i mirëpres rrudhat” ,-tha ajo.

- SPONSOR -Smiley face