Në fillim Noizy, dhe tani një tjetër këngëtar që kërkon vëmendjen e Rihannas, dhe jo pa të drejtë. Young Zerka i kushtoi një këngë këngëtares së famshme të titulluar “Like Rihanna” dhe priste që ajo të paktën t’i tregonte përshtypjes e saj… Por a është në dijeni Rihanna se një këngëtar nga Shqipëria ka bërë një këngë për të?? Rihanna ka postuar një foto në llogarinë e saj në Instagram veshur me një pallto të gjatë e me ngjyra, midis shumë komenteve u dallua edhe ai i këngëtarit të talentuar Young Zerka.

“Pra ti i kthen përgjigje atyre që kanë blerë buzëkuqet e tua, por kurrë nuk dhe një opinion tëndinpër atë që këndoi një këngë veç për ty? Gjithsesi, më pëlqen pallto jote goce”, ka shkruar Zerka, uke lënë të kuptohet që priste që Rihanna ta komente këtë që bëri ky këngëar shqiptar.

- SPONSOR -Smiley face

 

- SPONSOR -Smiley face