Këngëtarja dhe aktorja e famshme, Selena Gomez, është një ndër emrat më të njohur dhe ndër më të lakuarat në media. Ajo njihet si një nga këngëtaret më të pasura dhe pasuria e saj kalon 60 milionë dollarë. Mediat e huaja shkruajnë se Selena i ka bërë qejfin vetes së fundmi, duke blerë një vilë e cila i ka kushtuar rreth 3 milionë dollarë. Mediat e huaja kanë publikuar pamje të shtëpisë së Selena-s, e cila ka një pishinë të madhe në oborr, një palestër, katër dhoma gjumi, katër tualete, një sallon, një kuzhinë dhe një dhomë ngrënieje, siç mund ta shihni në fotot e mëposhtme.

 

- SPONSOR -Smiley face

 

- SPONSOR -Smiley face