Dy javë më parë Justin Bieber dhe Hailey Baldwin kurorëzuan dashurinë e tyre duke u martuar në një ceremoni tepër private ku ishin të ftuar të afërm të çiftit dhe shumë të famshëm. Ditën e djeshme janë zbuluar dhe disa foto nga shtëpia ku po jeton këngëtari dhe modelja e njohur. Pamjet i zbuloi vetë Justin Bieber, madje njoftoi dhe se ka synim për ta shitur. Shtëpia është e arreduar shumë bukur dhe duket si një shtëpi ëndrrash, ndiqni pamjet më poshtë:

- SPONSOR -Smiley face

- SPONSOR -Smiley face