Sot janë të famshëm, të suksesshëm, të pasur, por dikur ata e kanë shijuar fëmijërinë si të gjithë fëmijët e tjerë. Disa janë kopje të vetes së tyre fëmijë, ndërsa të tjerët kanë ndryshuar 100%. Ne ju sjellim disa foto të personazhe të njohur të ekranit, kur ishin fëmijë dhe sot…

1. Gazetari Blendi Fevziu

2. Alketa Vejsiu, moderatore

3. Arbana Osmani, moderatore

4. Ardit Gjebrea, moderator, këngëtar

5. Donald Kokona, aktor (Taulanti) në filmin me regji të Xhanfise Kekos “Taulanti kërkon një motër”, sot arkitekt

6. Dafina Zeqiri, këngëtare

7. Aktorja Eni Jani Fuga

8. Këngëtarja Xhensila Myrtezaj Kallaku

9. Çiljeta Xhilaga, këngëtare

10. Nora Istrefi, këngëtare