Bebi po vjen ! Në fakt bebi ka erdhur me kohë por është koha të kujtojmë momentet më të paharrueshme të vip-ave në tapetet e kuq. Beyonce apo Carrie Underwood kush duket më bukur? Shtatëzani është një periudhë tepër e bukur dhe të famshmet ditën se si ta “përdorin” atë dhe flasim nga fakti që vetëm për fotot e saj shtatëzanë Beyonce fitoi miliona dollarë. Ndiqni fotot më poshtë për të parë të famshmet që treguan barkun e tyre të rrumbullakët në tapetet e kuq në ndarjet e çmimeve.

- SPONSOR -