Vladrin Saihiti , stilisti i talentuar nga Kosova, sot i ftuar tek “Rudina”, na zbulon ekskluzivisht se Edita bashkshortja e tij është shtatzanë, ai shprehu se nuk mund ti rezistonte dot këtij lajmi pa e ndarë me publikun , ndërkohë që bashkshortja e tij është një muajshe shtatzanë.

- SPONSOR -Smiley face

Vladrini ndau me teleshikuesit edhe detaje nga cermonia e dasmës së tij , të cilën e realizoi në Las Vegas. Vladrini u shpreh se fustanin e nusërisë bashkshortes së tij e kishte stiluar vet dhe çdo detaj që e rrethonte dashurinë e tij atë natë magjike.

 

- SPONSOR -Smiley face