Princeshë Eugenia do të martohet këtë muaj dhe sigurisht si çdo nuse që do të duket sa më bukur edhe ajo po bën të njëjtën gjë.
28 vjeçarja,vajza e Princit  Andrew dhe Sarah Ferguson, a.k.a., Fergie, Dukesha e Jorkut, do të martohet me të fejuarin e saj Jack Brooksbank.

Princesha është dobësuar shumë dhe ka bërë një trup të bukur teksa shihet e veshur me një fustan me kopsa ngjyrë vjollcë.

- SPONSOR -Smiley face

Epo jo të gjitha nuset mund të dobësohen kaq shumë,por mesa duket princesha ja ka dalë më së miri.

- SPONSOR -Smiley face