Xhensila Myrtezaj, këngëtarja bukuroshe shqiptare shfaqet pa make-up dhe  duket shumë e lumtur teksa po pushon në hotelin më luksoz në Dubrovnik.

- SPONSOR -Smiley face

Këngëtarja shfaqet me një këmishë të bardhë në ballkonin e suitës së saj teksa ka ekspozuar trupin ku duket tepër seksi edhe pse kofshët do të preferonim të ishin pak më elegante se aq ,por kjo nuk do të thotë që Xhensila nuk duket femërore dhe tërheqëse në këtë foto. I urojmë Xhensilës pushime të këndëshme.

- SPONSOR -Smiley face