Xhesika Berberi dhe Adrola Dushi janë dy mike të mira të cilat janë një pjesë të madhe të kohës të pranishme në jetën e njëra tjetrës.

Edhe sot në një lidhje LIVE në llogarinë në Instagram, dy vajzat bukuroshe u shfaqën sëbashku, të thjeshti dhe seksi siç nuk mund të ishte ndryshe, Adrola dhe Xhesika lexojnë komentet dhe pyetjet që u bëhen.

- SPONSOR -Smiley face

Mes fjalëve të bukura dhe zemrave që ju dërguan fansat, pati edhe komente dyshuese…

“Shumë jeni bashkë ju, është e vërtetë që…” është një koment në foton e parë të siguruar nga Mulliri.al, ky fans duket se ka fantazuar së tepërmi dhe vajzat e kanë lënë pa përgjigje thjeshtë buzëqeshën. Sidoqoftë sot bota është e lirë për të gjithë!

 

- SPONSOR -Smiley face