Është bërë e modës tashmë që persona të famshëm të tregojnë “asetet” e tyre trupore. E fundit që ka bërë një gjë të tillë është bukuroshja Casey Batchelor. Ajo ka qenë duke bërë yoga në plazh, veshur me bikini dhe gjëja që bie më së shumti në sy është gjoksi i përmasave të mëdha.

Bukuroshja ndodhet në Qipro ku është duke kaluar pushimet.

- SPONSOR -Smiley face