Ylli i “50 hijet e Greit”, Dakota Johnson dhe Jon Hamm kanë ngritur dyshimet se kanë nisur një lidhje së bashku pasi dy yjet janë fotografuar gjatë një darke romantike më 5 tetor. Sipas “Page Six”, aktorja 28-vjeçare është fotografuar duke pirë verë më aktorin e “Mad Men” në një restorant në Kingside. “Ata dukeshin se po e shijonin shoqërinë e njëri-tjetrit”, ka thënë një person i afërt. Ai ka shtuar me tej se “çifti” ka qëndruar së bashku rreth 2 orë. Kjo ëshë hera e parë që dy aktorët e famshëm fotografohen nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

- SPONSOR -Smiley face


Aktori është ndarë nga partnerja e tij prej 18 vitesh në vitin 2015. Ndërsa Dakota Jahnson është ndarë me të dashurin e saj prej 2 vitesh në vitin 2016.

- SPONSOR -Smiley face