Një prej modeleve më të njohura në botë, njëkohësisht motra e Gigit, Bella Hadid feston sot 21-vjetorin e lindjes.

- SPONSOR -Smiley face

Edhe pse e re në moshë ajo duket se ka një të ardhme të shkëlqyer në botën e modës apo edhe në atë kinematografike.

Vitin e kaluar ajo mori pjesë në “Victoria’s Secret Show”, kompeticion nga i cili, Bela pati shumë sukses dhe u bë një prej ëngjëjve të të brëndshmeve të “Victoria’s”.

Ajo ka qenë në qendër të vëmendjes sidomos nga mediat rozë për lidhjen me këngëtarin Kanadez, The Weekend, me të cilin nuk është më dhe që prej lidhjes së fundit, Bela nuk është parë më nën shoqërinë e ndonjë mashkulli tjetër.

- SPONSOR -Smiley face