Ylli i Realit të Madritit, Gareth Bale ka kërkuar që Beonce të këndojë në dasmën e tij. madje ai ka ofruar 2 milion dollar vetëm që dëshira e ij të plotësohet. Gareth Bale do të martohet me Emma Rhys Jones dhe mesa duket të dy janë fansa të divës Beyonce, derisa janë në gjendje të paguajnë aq shumë vetëm për të plotësuar një dëshirë.

- SPONSOR -Smiley face

 

- SPONSOR -Smiley face