Yves Saint Laurent ofron një atmosferë festive dhe dhuron një koleksion plot dhurata dhe vezullues të dekoruar me shkëndijat e fishekzjarreve.  Reflekton një ndjenjë gëzimi dhe dashuri të thellë duke i shtuar energjinë pozitive për idilin e festa.

Paketimi festiv është dizenjuar në ngjyrë rozë zbukuar me shkëlqimin e fishekzjarreve ndërsa logo qendrore e YSL është shkruar në ngjyrë të florinjtë.

- SPONSOR -Smiley face

Mon Paris Dazzling Lights Collector është një edicion i limituar i prezantuar vetëm pak ditë më parë me të njëjtën aromë e parfumit origjina Mon Paris 2016. Parfumi është i përbërë nga një aromë e ëmbël me notat e para frutore, ndjekur nga ajo e luleve si jasemina Kineze, paçuli dhe përfundon me notat e fundit të luleshtrydheve, frutave të pyllit përzier me limon. Jo shumë i ëmbël por delikat dhe shik.

- SPONSOR -Smiley face