Kryetar i Bashkisë, Erion Veliaj ka zbuluar dy këngëtarët që do të performojnë krah Emeli Sande, e cila do të ndezë skenës në sheshin Skënderbej, “Natën e Bardhë”, mbrëmjen e 29 nëntorit.

- SPONSOR -Smiley face

E kthyer tashmë në traditë, publiku shqiptar mirëpret këngëtarët e ftuar dhe krijon atmosferën për të festuar ashtu siç vetëm shqiptarët dinë. Bëhet fjalë për Kamela Islamaj dhe Alban Ramosaj, dyshja simpatike që do të ngjitet në skenë për përformuar hitet muzikore dhe këtë lajm e jep vetë kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, përmes një postimi të bërë në rrjetin social Instagram.

- SPONSOR -Smiley face