Dy ditë më parë Rusia u trondit nga lajmi se modelja 24 vjeçare Ekaterina K. ishte gjetur e vdekur. Modelja u gjet nga policia e masakruar, e zhveshur, me fytin e prerë dhe e qëlluar disa herë me thikë. Sipas njoftimeve paraprake të policisë, vrasja kishte ndodhur për shkaqe xhelozie nga partneri 35-vjeçar i modeles. Dhe në fakt dyshimet e para nga policia rezultuan të sakta. Vetë i dashuri i modeles u shpreh se e kishte vrarë modelen pasi ajo kishte fyer aftësitë e tij seksuale. “Ajo më ofendoi shumë herë. Më tha që nuk isha i mirë në seks. Nuk mund ta duroja.”, mësohet të jetë shprehur ai dhe me vërtetë që na habiti.

- SPONSOR -Smiley face