Dua Lipa festoi ditëlindjen e saj të 24-të dy ditë më parë dhe organizoi një super festë në Malibu ku ftoi të dashurin e saj, familjen dhe miqtë e ngushtë. Ajo që ra në sy ishte dhe veshja e këngëtares. Dua kishte zgjedhur një fustan të zi me një figurë me buzë të kuqe tek pjesa e përparme. Fustani është i markës “YSL” dhe kushton plot 4 mijë dollarë. Sigurisht që Dua mund ta përballojë këtë çmim pasi pasuria e saj për 2019 llogaritet të jetë 3 milionë dollarë.

- SPONSOR -Smiley face