Mulliri.al sot ka zgjedhur dy veshje tepër moderne por njëkohësisht edhe tepër fashion për këtë stinë. Gjithsecili prej jush mund ti pëlqej këto dy zgjedhje veshjesh ose jo , por një gjë është e sigurt, frymëzimi dhe inspirimi nuk do t’ju mungoj! Pantallonat lëkurë këtë sezon janë tepër më modë, gjithashtu edhe fundet e shkurtra me çizmet e gjata sipër gjurit.

- SPONSOR -Smiley face