Këngëtarja kosovare tepër e talentuar Vesa Luma ,na ka zbukuruar mbasditen duke na dhuruar disa stori tepër të këndëshme në profilin e saj. Ajo është duke luajtur piano dhe mbi prehër mban djalin e saj teksa i mëson se si ai ti bjerë pianos.

- SPONSOR -Smiley face

Djali i Vesës duket tepër i vëmendshëm në orën mësimore, mesa duket ai do bëhet një super artist  i talentuar  dhe do i ngjaj prindërve të tij. Një mama si Vesa Luma është për tu admiruar se si e ndan kohën kaq bukur me fëmijën e saj dhe se sa i përkushtohet artistikisht djalit të saj bukurosh.

- SPONSOR -Smiley face