Filmi i famshëm “House Of Cards” do të rikthehet në produksion pas akuzave për ngacmim seksual ndaj yllit të këtij seriali, Kevin Spacey, i cili është përjashtuar nga filmi. Producentët thonë se xhirimet me aktorin zëvendësues do të fillojnë më 8 dhjetor. Kështu që seriali do të vazhdojë dhe ky problem tashmë është zgjidhur.

- SPONSOR -Smiley face

 

 

 

- SPONSOR -Smiley face