Zlatan Ibrahimovic është një nga futbollistët më të mirë të të gjitha kohërave dhe ka një karrierë të gjatë në futboll. Dje futbollisti i njohur ka festuar ditëlindjen e tij të 38-të. Dhe për të festuar akoma më mirë, futbollisti i LA Galaxy i dhuroi vetes asgjë më pak se një Ferrari Monza SP2 Limited Edition, një makinë fantastike që na la pa fjalë dhe që i kushtoi 1.5 milionë euro. Foton e postoi në Instagram ku shkroi “Gëzuar ditëlindjen Zlatan!”. Si një nga futbollistët më të mirë, Zlatan ka një pasuri prej gati 180 milionë euro dhe një koleksion tepër të veçantë me makina.

View this post on Instagram

Happy Birthday to Zlatan

A post shared by Zlatan Ibrahimović (@iamzlatanibrahimovic) on

- SPONSOR -Smiley face

 

- SPONSOR -Smiley face