Eni Çobani një personazh  tepër i dashur për publikun shqiptar ka postuar në profilin e saj të Instagramit një foto ku mban në duar një lule dielli dhe këtë foto e ka shoqëruar me një thënie të vetën:”Veprat flasin më shumë se fjalët”

- SPONSOR -Smiley face

 

 

Zonja Eni ,siç janë mësuar ta thërrasin të gjithë shqiptarët, është një femër që përcjell tepër mirësi në çdo gjë që ajo bën. Përveçse tepër e bukur dhe shumë e pushtetshme si femër ,Eni Çobani na surprizon çdo ditë me postimet e saj ku thëniet e saj që i bashkohen fotove që ajo poston ,janë tepër domethënëse dhe të pëlqyeshme nga të gjithë!

- SPONSOR -Smiley face